Ide o skúsenosti, voľte s rozvahou

Autor: Stanislav Havran | 24.3.2014 o 8:07 | (upravené 24.3.2014 o 12:10) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  156x

Pán premiér, po tom, čo nám všetkým oznámil ako je pripravený pre Slovensko, a dokonca aj pre ludí, poukázal na čosi dôležité. Ide však o skúsenosti, voľme s rozvahou. Aké sú naše skúsenosti s Ficom?

Presne tak som sa zachoval v prvom kole a s rozvahou na základe skúseností so všetkými kandidátmi a ich programom som jednoznačne zakrížikoval Rada Procházku.

S pánom Kiskom nemáme žiadne reálne politické skúsenosti. Ja osobne ani žiadne iné, keďže som sa s ním nestretol ano vrámci splátkových spoločností, ani vrámci charity. Sú však ľudia, ktorým vrámci Anjela pomohol, rešpektujem ich skúsenosť.

S pánom Ficom máme všetci tú česť mať politickú skúsenosť. Odborne je bez debaty lepšie pripravený ako Kiska, a na základe skúseností premiéra aj lepšie ako moj favorit prvého kola. Ale máme s Ficom skúsenosť aj inú - že istoty su zatial garantované len vyvoleným, máme skúsenosť s emisou kauzou, so žltými kartami pre ministrov namiesto odvolanie do 3 sekúnd, máme skúsenosti s bozkavaním sa s bossom justičnej mafie, máme skúsenosť s nevysvetlitelným pobytom na byte na Vazovovej, máme skúsenosť s mýtnym tendrom, s hlasom podobnym Ficovi a prostriedkami zarobenymi vlastnou hlavou a mnohé iné.

Ide o skúsenosti, voľme s rozvahou! Moje skúsenosti s Ficom ho doslova diskvalifikujú a svoj hlas v druhom kole dám Kiskovi. A ktovie, možno sa rýchlo naučí byť aj dobrým prezidentom (snáď to nebude ťažšie ako sa byť anjelom).

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Rakúska úľava pre demokratov, varovanie pre populistov

Väčšinu politikov a ich tímov musel nad výsledkami obliať studený pot.

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Po zrátaní 70 percent hlasov z volebných urien je nereálne, aby Hofer nepriaznivý stav zvrátil.

SVET

Rakúskym prezidentom bude holandský šľachtic z Ruska

Tiahnuce sa voľby vyhral Alexander Van der Bellen.


Už ste čítali?